Krom Korkuluk
Krom Korkuluk

Krom Korkuluk

 

Ordu Krom Paslanmaz Korkuluk

 

Paslanmaz korkuluk en büyük özellikleri; dayanıklı olması, uzun ömürlü olması, estetik görünümü ve cam, ahşap gibi ürünlerle beraber kullanılabilmesidir. Ayrıca krom korkuluklar ısıya, paslanmaya ve diğer dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı olduğu için hem dış hem de iç mekanlarda oldukça sık kullanılır.

 

 

Paslanmaz korkuluk Modelleri


Paslanmaz korkulukların günümüzde bir çok modeli mevcuttur. Bu modeller; standart korkuluk, profil korkuluk ve lamalı korkuluk olarak çeşitlendirilebilir. Montajın yapılacağı merdivenin görünüm ve özelliğine göre uygun model seçilip kararlaştırıldıktan sonra montajı yapılır.

 

 

Paslanmaz çelik korkuluk Fiyatları


Ayrıca paslanmaz korkuluklar ahşap ve cam ile birlikte kullanılabilir. Örneğin paslanmaz camlı korkuluklarda paslanmaz korkuluğun arasına cam konularak şık bir görüntü elde edilir. Paslanmaz korkuluklar fiyat bakımından alüminyum korkuluklara göre fazla olsa da sağlamlığı ve ilk günkü özelliklerini uzun yıllar devam ettirmesi düşünüldüğünde oldukça uygun bile sayılabilir.

 

 

Krom korkuluk Detayları


Paslanmaz korkuluklar gerek iç mekanlarda gerekse balkon, teras ve bahçe gibi dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Yağıştan etkilenmez, kaynaklı olduğu için darbelere karşı dayanıklıdır. Sağlamlık bakımındansa ilk sıralarda yer alır. Tabi ki sağlam ve uzun ömürlü olduğu kadar estetik görünüme de sahiptir.

 

Paslanmaz çelik korkuluk özellikleri

 

  • Paslanmaya karşı dirençli olması
  • Cam ve ahşap gibi diğer uygulamalarla cok rahat kullanılabilmesi
  • Model seçeneğinin oldukça çok olması
  • Paslanmaya karşı dayanıklıdır.
  • Her türlü mekana kurulabilmesi
  • Isıdan etkilenmez (yangın merdiveni olarak kullanılabilir)
  • Geri dönüştürülebilir.
  • Bakım gerektirmeden uzun yıllar kullanılabilir

 

ordu krom paslanmaz korkuluk imalatı,ordu krom paslanmaz korkuluk fiyatları,ordu krom paslanmaz korkuluk sistemleri,ordu krom paslanmaz korkuluk imalatçıları,ordu krom paslanmaz korkuluk imalatı yapanlar,ordu krom paslanmaz merdiven korkulukları,ordu krom paslanmaz balkon korkulukları,

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014