Ordu Otomatik Kepenkçi
Ordu Otomatik Kepenkçi

Ordu Otomatik Kepenkçi

 

Ordu Galvaniz Kepenk


Galvaniz kepenk sistemlerin de kullanılan santral motorlar da ağırlık içerde ki yaylara dağıtılarak motorun uzun ömürlü olması ön planda tutulmuştur. Galvaniz kepenk sistemlerinde manuel aparat aşağı da olduğu için elektrik kesintisinde kolay manuel açılım sağlar.

 


Ordu Hasır Kepenk


Hasır kepenk sistemleri kendine has yapısı sayesinde hava giriş çıkışının önemli olduğu yerlerde,otopark, eczane gibi içerinin görünmesi yada gece açık kalması gereken yerlerde güvenliği de ön planda tutarak çalışmanın devamlılığını sağlar.

 


Ordu Stor Kepenk


Stor kepengin oluşturduğu rulo dıştan orijinal alüminyum kutusuna toplanabildiği gibi içten asma tavan altında hazırlanan detaya gizlenerek de uygulanabilir. Detaylarla ilgili daha geniş bilgi almak için lütfen firmamıza danışınız.

 


Ordu File Kepenk


Ürün yelpazemizde bulunan file kepenkler, yüksek kalite olmakta ve paslanmaz çelikten üretilmektedirler. File kepenklerde herhangi bir renk sınırlaması bulunmamakta ve seçimi tamamen siz müşterilerimize bırakmaktayız. Günümüz sorunlarından biri olan mağaza ve benzeri mekanlara saldırılara karşı dayanıklılıkları tartışma götürmez seviyededir.

 


Ordu Alüminyum Kepenk


Ölçülerine göre 1 mm ile 1,2 mm kalınlığında çift kat ekstrüzyon alüminyum profil ile istenilen ral kodu renginde ve ölçüde kepengin özelliklerine göre farklı motor tiplerinde kumandalı, şalter veya buton alternatifli, elektrik kesintilerinde akülü veya manuel açma seçenekleri ile her türlü kepenk ihtiyacınız için bizimle iletişime geçiniz.

 


Ordu Çelik-Sac Kepenk


Otomatik çelik kepenk ekipmanları Galvaniz ve Özel Profil’in ürettiği özel profillerin bir kısmını oluşturmaktadır. Galvaniz sac kullanılarak imalatı yapılan ürünler, 80 kapalı lamel, 80 micro delikli lamel, 80 pencereli lamel, etek sacı , 80 oluk, 100 oluk ve 125 kapalı lamel'den oluşmaktadır. Siparişler istenilen ölçü ve adetlerde zamanında teslim edilmektedir..

 

ordu otomatik kepenk sistemleri,ordu otomatik kepenk imalatı,ordu otomatik kepenk fiyatları,ordu otomatik kepenk firmaları,ordu galvaniz kepenk imalatı,ordu hasır kepenk imalatı,ordu stor kepenk imalatı,ordu file kepenk imalatı,ordu çelik kepenk imalatı,ordu sac kepenk imalatı,ordu galvaniz kepenk imalatçıları,ordu hasır kepenk imalatçıları,ordu stor kepenk imalatçıları,ordu file kepenk imalatçıları,ordu çelik kepenk imalatçıları,ordu sac kepenk imalatçıları,ordu kepenkçi,ordu otomatik kepenkçi,ordu otomatik kepenk,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014